Načerpejte inspiraci proVaši cestu

Aktuální nabídka
všech balíčků

Najděte si balíček podle vašeho přání.
Ten si přizpůsobte svým potřebám (termín, ubytování, doprava, atd…)

Filtrovat
Vybranné filtry
Filtrace
Exotika, Kultura

Mexiko - Cancún a Playa Del Carmen za skvělou cenu!

9

Vyražte se v zimě prohřát do teplého Mexika, poznejte Cancún a Playa del Carmen a s ubytováním ve 4* hotelech si užijte dovolenou za skvělou cenu!

Sport

Poleťte s námi na fotbalové utkání
Premier League v Londýně!

3-5 nocí

Poleťte s Necestovkou na fotbalové utkání Premier League v Anglii! Zajistíme vám letenky, ubytování i vstupenky a Vaše cesta tak bude úplně bez starostí!

Kultura, Gastro

Užijte si relax na Santorini se soukromým bazénem ve Vašem pokoji

5 nocí

Zrelaxujte se na Santorini a užijte si výborného servisu, řeckého jídla a krásného hotelu Ambassador. Součástí Vašeho pokoje navíc bude vlastní bazén, v kterém se můžete zchladit kdy se Vám jen zachce.

Kultura, Citybreaks, Sport, Gastro

Zaleťte si odpočinout a užít aktivní dovolenou na prosluněné Mallorce!

5-7 nocí

Užijte si prosluněnou dovolenou na nádherném ostrově Mallorca, plnou různorodých aktivit. Prožijte divoký noční život, přírodu, rozhlehlé pláže i ostrovní kulturu.

Exotika, Kultura

Vydejte se za relaxem a exotikou do Dominikánské republiky!

8-9 nocí

Dovolená v Evropě není to pravé? Exotika na vás čeká. Dominikánská republika vás nadchne nejen svými krásnými plážemi, ale i skvělým relaxem! Balíček Vám upravíme na míru tak, abyste si exotiku užili plnými doušky.

Exotika, Kultura

Cancún - Relax na pláži a výlet po stopách mayské kultury!

10 nocí

Zaleťte si do Mexika za odpočinkem na krásných plážích, vydejte se na výlety po stopách mayské kultury a užijte si teplé vody Mexického zálivu.

Exotika, Gastro

Maledivy - Křišťálové pláže, azurové moře, romantické západy slunce

9-12 nocí

Vydejte se na křišťálové Maledivy. Užijte si relax na krásných plážích, ubytujte se ve vile na moři a místo zvonění budíku si vychutnejte pohled na moře!

Kultura, Citybreaks, Gastro

SAE - zažijte Dubaj a odpočiňte si u moře

6 - 8 nocí

Vydejte se do Dubaje a svěřte nám Vaše zájmy, my Vám poskládáme balíček podle představ a zájmů, tak abyste si toto pulzující město opravdu užili. Ubytujte se v jednom z našich partnerských hotelů v centru města u Dubajského zálivu nebo mezi mrakodrapy v moderní a luxusní čtvrti Dubai Marina. Transfer Vás mimo cesty v Dubaji odveze také přímo k moři do emirátu Ras-Al-Khaimah. Tam si můžete užít odpočinku nebo užít čas aktivně například na motokárách v poušti, golfem nebo jinou spotovní i kulturní aktivitou.

Dobrodružství

Zažijte dobrodružství na Srí Lance!

12-15 nocí

Zažijte dobrodružství mezi volně žijícími slony a dalšími exotickými zvířaty. Srí Lanka má co nabídnout, vedle bohaté kuchyně i teplé vody a krásné pláže Indického oceánu.

Kultura, Gastro, Dobrodružství

Řecké ostrovy - to je rozmanitá kultura, příroda a gastronomie

10-14 nocí

Udělejte si tour po řeckých ostrovech. Během jediné cesty poznáte ostrovy Sifnos, Paros a překrásný Mykonos. Jejich úžasné pobřeží a typická řecká městečka.

© 2024 NECESTOVKA s.r.o., všechna práva vyhrazena