Načerpejte inspiraci proVaši cestu

Aktuální nabídka
všech balíčků

Najděte si balíček podle vašeho přání.
Ten si přizpůsobte svým potřebám (termín, ubytování, doprava, atd…)

Filtrovat
Vybranné filtry
Filtrace
Kultura, Citybreaks, Sport, Gastro

Zaleťte si odpočinout a užít aktivní dovolenou na prosluněné Mallorce!

5-7 nocí

Užijte si prosluněnou dovolenou na nádherném ostrově Mallorca, plnou různorodých aktivit. Prožijte divoký noční život, přírodu, rozhlehlé pláže i ostrovní kulturu.

Exotika, Kultura

Vydejte se za relaxem a exotikou do Dominikánské republiky!

8-9 nocí

Dovolená v Evropě není to pravé? Exotika na vás čeká. Dominikánská republika vás nadchne nejen svými krásnými plážemi, ale i skvělým relaxem! Balíček Vám upravíme na míru tak, abyste si exotiku užili plnými doušky.

Exotika, Kultura

Cancún - Relax na pláži a výlet po stopách mayské kultury!

10 nocí

Zaleťte si do Mexika za odpočinkem na krásných plážích, vydejte se na výlety po stopách mayské kultury a užijte si teplé vody Mexického zálivu.

Exotika, Gastro

Maledivy - Křišťálové pláže, azurové moře, romantické západy slunce

9-12 nocí

Vydejte se na křišťálové Maledivy. Užijte si relax na krásných plážích, ubytujte se ve vile na moři a místo zvonění budíku si vychutnejte pohled na moře!

Kultura, Citybreaks, Gastro

Dubai - Novinky na EXPO 2020 & relax u moře!

6 - 8 nocí

Vydejte se do Dubaje na úchvatné EXPO 2020, plné novinek a světových trendů. Ubytujte se v jednom z našich partnerských hotelů v centru města u Dubajského zálivu nebo mezi mrakodrapy v moderní a luxusní čtvrti Dubai Marina. Mimo neomezené vstupenky na expo Vás odveze transfer přímo k moři do emirátu Ras-Al-Khaimah, kde si můžete užít odpočinku nebo ho ztrávit aktivně například na motokárách v poušti, golfem nebo jinou spotovní či kulturní aktivitou.

Dobrodružství

Zažijte dobrodružství na Srí Lance!

12-15 nocí

Zažijte dobrodružství mezi volně žijícími slony a dalšími exotickými zvířaty. Srí Lanka má co nabídnout, vedle bohaté kuchyně i teplé vody a krásné pláže Indického oceánu.

Kultura, Gastro, Dobrodružství

Řecké ostrovy - to je rozmanitá kultura, příroda a gastronomie

10-14 nocí

Udělejte si tour po řeckých ostrovech. Během jediné cesty poznáte ostrovy Sifnos, Paros a překrásný Mykonos. Jejich úžasné pobřeží a typická řecká městečka.

© 2022 NECESTOVKA s.r.o., všechna práva vyhrazena