My jsmeNecestovka

O nás

Jsme mladá česká firma, která zprostředkovává cestování na míru. Lidé v našem týmu cestování milují a dlouhá léta sbírali mnoho zkušeností. Celkem jsme procestovali již 57 zemí a dnes pomáháme ostatním v plánování a zařizování jejich vlastních cest.

Víme, že cestování může přinášet skvělé zážitky, ale každý je jiný a má jiné představy a preference. Právě ty je pro nás extrémně důležité se dozvědět, abychom každému pomohli naplánovat takovou cestu, kterou si užije na maximum. Ne každému také vyhovují specifikované nabídky cestovních kanceláří, proto se pohybujeme jak mezi cestovními kancelářemi, tak i prodejci letenek a hledáme ty nejvhodnější kombinace pro všechny budoucí cestovatele.

JAK SI NAPLÁNOVAT CESTU?

Zmiňovali jsme, že nabízíme cestovní služby na míru v komplexním provedení. Jak to tedy funguje? Stačí vyplnit poptávku na hlavní stránce. My si ji přečteme a do 24 hodin obdržíte naši odpověď. V nabídce najdete veškeré dostupné služby, navolíte si pouze ty, o které máte zájem. Lze si vybrat i více destinací během jedné cesty. Dále si vybíráte například délku svého pobytu, očekávanou úroveň ubytování, pojištění proti zpoždění letů, krádežím nebo například transfer z letiště.

Jakmile Vaši poptávku obdržíme, společně domluvíme další detaily. Komunikace může probíhat telefonicky, ale lze se spojit i prostřednictvím Messengeru nebo WhatsApp. Následně vypracujeme itinerář cesty, který zašleme e-mailem. Pokud s ním budete souhlasit a vše Vám bude vyhovovat, odešleme Vám veškeré rezervační kódy spolu s itinerářem, jakmile dorazí platba.

Ještě předtím, než vyrazíte na cestu, si můžete v sekci „Moje rezervace“ zkontrolovat stav letu a zadat údaje pro on-line check-in, který Vám rovněž pošleme emailem. Starat se o Vás budeme i během cesty, jsme Vám k dispozici kdykoliv.

Náš tým

Vojtěch Voříšek
zakladatelel Necestovky

Jmenuji se Vojta a jsem hrdým zakladatelem Necestovky. Vášeň k cestovnímu ruchu gradovala, co jsem bydlel v Ruzyni, brigádou na pražském letišti až do založení Necestovky. Rád vymýšlím všelijaké cesty a moc rád kombinuji různé zastávky, mezipřistání, 24 hodinové prohlídky města atd… Moje top destinace jsou Valencie, Dubaj a Singapur. Pokud náhodou nepracuji, tak obvykle sportuji nebo se účastním všemožných společenských a networkingových akcí. Přál bych to dotáhnout do žebříčku FORBES 30pod30, tak hurá do práce!

Tereza Kameníková
Marketing & Operations

Jmenuji se Tereza a v Necestovce působím jako manažerka operací. V oblasti cestovního ruchu se pohybuji od roku 2011. Vystudovala jsem dva Magisterské tituly, jeden na Univerzitě Karlově a druhý na Lancaster University v Anglii. Miluji cestování a poznávání nových kultur, proto jsem žila ve Francii a Anglii. Mým cílem je okusit život v dalších zemích a dovést Necestovku k úspěšnému růstu.

Jan Marek
Travel designer

Jmenuji se Honza a v Necestovce působím jako Travel Designer. To znamená, že se věnuji plánování Vašich cest, od letenek přes ubytování až po zařizování nevšedních zážitků, které našim klientům jen na očích vidíme. Pozitivní zpětná vazba od spokojených zákazníků je pro mě tou největší odměnou. Ve volném čase sám velmi rád cestuji, nezřídka se tak může stát, že i Vaše poptávky vyřizuji, když právě čekám na letadlo do nějaké nové destinace nebo se toulám vlakem naší krajinou.

© 2024 NECESTOVKA s.r.o., všechna práva vyhrazena